ФАХІВЦІ ЗАВЖДИ В ЦІНІ. З АРХІВІВ КАМ'ЯНЕЦЬ-ПОДІЛЬСЬКОГО ПАТ "ГІПСОВИК"


Сьогодні, як і сто років тому, досвідчений бухгалтер високо ціниться роботодавцем. Фахівці завжди в ціні. 

Досліджуючи історію створення Кам'янець-Подільського ПАТ "ГІПСОВИК", довелось вивчити не один архівний документ.

В 30-тих роках минулого століття нинішній "ГІПСОВИК", а тоді - Алебастровий (Любастровий завод) входив  впродовж деякого часу до структури Гірно-силікатного тресту (підпорядкування тому чи іншому тресту могло тривати лише кілька місяців, згодом - передавалось до іншого).

 До цього тресту входили і деякі інші кам'янецькі підприємства, як от видно на світлині з архівного документу:  Нігинський завод з розробки вапняків, Цегельний завод.

 Як і сьогодні, підприємства в 30-х роках минулого століття потребували освічених фахівців, а особливо - бухгалтерів, рахівників. І бажано - зі стажем.

У архівній справі Гірно-силікатного фонду, міститься переписка ( швидше - вихідна документація) між діючою тоді Біржею праці та підприємством, яке звертається з проханням знайти рахівника (бухгалтера) 1 розряду "цілком знайомого з силікатною та гірною промисловістю".

Очевидно, що на підприємство був направлений рахівник з числа безробітніх, але, як виявилось з наступного листа, він був зовсім не обізнаний з специфікою гірно-силікатної промисловості. :-)
 
 Тому керівник тресту Островський повідомив Біржу праці про "непідходящого" рахівника і повторив своє попереднє прохання: "проситься командірувати другого рахівника з безробітніх, з виробничим стажем не менше 2-3 роки".


Коментарі

Дописати коментар

Популярні дописи з цього блогу

ГІПСУВАННЯ ТА ВАПНУВАННЯ ГРУНТІВ. ВИДИ ЗАСОЛЕННЯ ГРУНТІВ.

ВАПНЯНІ ДОБРИВА ТА ЇХ ПРАВИЛЬНЕ ЗАСТОСУВАННЯ

Кислотність ґрунту та урожай #Gipsovik #Гіпсовик